JESTEM JUŻ W POLSCE

Czas świętować moje 90. urodziny!

2019-05-14

 

 

     UWAGA UWAGA!

WŁAŚNIE PRZYJECHAŁAM DO POLSKI, ABY ROZPOCZĄĆ SWÓJ 90. ROK ŻYCIA,

BO TUTAJ CZUJĘ SIĘ NAPRAWDĘ KOCHANA.

 

Chcę podzielić się swoją radością życia ze wszystkimi przyjaciółmi w kraju, który pozostał moją ukochaną ojczyzną, pomimo wielu lat spędzonych w Ameryce. Dlatego od szesnastu lat co roku spędzam część czasu tutaj.            I zgodnie z potrzebą mojego serca, z roku na rok okresy mojego pobytu w Polsce stają się coraz dłuższe.

Niektórzy ludzie świętują swoje urodziny przez jeden dzień, inni może przez kilka dni, a ja postanowiłam celebrować je przez cały rok, żebyście mieli wiele okazji do wyrażania tego, jak bardzo jestem w Polsce kochana.            Z rozkoszą przebywam w swojej warszawskiej rezydencji przy ul. Wałowej 4 i czekam na Wasze telefony i maile   oraz na spotkania z Wami.

W najbliższym czasie planuję kilka wydarzeń, które niebawem będą szczegółowo opisane na mojej stronie.            W związku z tym bardzo Was proszę, abyście ją często odwiedzali. Oto one:

·       W sobotę 25 maja w jednej z warszawskich restauracji wegeteriańskich będę świętować moje 90. urodziny przygotowane przez Stefana Poprawę. Nie muszę chyba dodawać, że możliwość spotkania moich przyjaciół w tym szczególnym dniu napełnia moje serce radością. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, dzwońcie do mnie i róbcie rezerwacje póki czas.

·       Planuję również zorganizowanie i poprowadzenie w Warszawie mini warsztatu urodzinowego, podobnie jak     10 lat temu, kiedy obchodziłam swoją osiemdziesiątkę. Obiecuję podać Wam więcej szczegółów w najbliższym czasie w tym samym dziale.

·       Natomiast latem zapraszam Was na mój autorski tygodniowy warsztat nad morzem w Gąskach k/Sarbinowa. Szczegóły wydarzenia opublikuję wkrótce na mojej stronie w dziale Warsztaty.

Z niecierpliwością czekam na kontakt z Waszej strony oraz na nasze spotkania. 
Galeria

 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 880 529 794
+01 914 281 0240
Irena Rutenberg
    IrenaRutenberg