WSPOMNIEŃ CZAR

Kochani moi przyjaciele... już nie mogę się doczekać kolejnego warsztatu w Gąskach. 
2014-03-26

 

Kochani, podczas warsztatu w Gąskach, od pierwszego momentu gdy zobaczyłam siedzących wokół mnie uśmiechniętych ludzi, poczułam spełnienie - i wewnętrzną radość z mojej życiowej drogi. Wdzięczna jestem za to, że prowadziłam warsztat w 2015 roku i poprowadzę w 2016. 

Podczas moich czerwcowych warsztatów w Gąskach zostanie zainicjowany ruch Wise And Old – WAO. Społeczność ludzi w ich ostatnim kwartale życia, którzy z radością, entuzjazmem i umiejętnością dzielenia się wiedzą, wzajemnie się uczących, iż długie życie ZAWSZE warte jest miłości i nie NALEŻY go marnować.

Chcę zaproponować „aerobik” dla starzejącego się umysłu i jestem przekonana o niesamowitych efektach. Wierzę, że można rozruszać nie tylko starzejące się ciało ale i starzejący się mózg. WAO rozpocznie działalność w Gąskach i będzie kontynuowana zarówno podczas comiesięcznych spotkań w moim mieszkaniu w Warszawie jak i seminariów w różnych miastach w Polsce. 

Jeśli zechcecie być częścią naszej powstającej społeczności WAO, już Was wszystkich zapraszam i mam nadzieję, że dołączycie do nas. 

Zainicjowany będzie dziękuję Ewie i Staszkowi za wspaniałą organizację warsztatu w sierpniu 2015 roku, Stefanowi za przepyszne jedzenie i wszystkim uczestnikom za to, że byli otwarci i gotowi aby zakochać się w Waszym życiu i w sobie nawzajem.

 

A to, co napisaliście do mnie po warsztacie, przerosło moje oczekiwania. Z dumą to prezentuję. 

 

 • Kochana Irenko! Dziękuję Ci za przekaz, iż nigdy nie jest za późno by naprawdę pokochać siebie (Kinga, Gąski - sierpień 2015)

 • Dziękuję, że skupia Pani wokół siebie ludzi, którzy chcą sobie pomóc i pokazuje Pani, jak mogą otworzyć oczy.... (Maria, Gąski - sierpień 2015)

 • Jest Pani aniołem! Zawsze będę w pamięci nosić Pani obraz – pełnej uśmiechu i energii! Jest Pani dla mnie aspiracją – cudowna i wspaniałą! (Diana, Gąski - sierpień 2015)

 • Kochana Ireno! Jesteś w mojej zupie i na zawsze w niej pozostaniesz! Jestem Tobą Itwoimi warsztatami zachwycona (Anna, Gąski - sierpień 2015)

 • Jestem nadzwyczaj zadowolona ze spotkania na swojej drodze życia kobiety, z której można brać przykład (Irena, Gąski - sierpień 2015)

 • Życie jest piękne. Jestem szczęśliwa, że mogłam spotkać Ciebie, będziesz w moim sercu na zawsze. Kocham Cię (Jani, Gąski - sierpień 2015)

 • Bardzo się cieszę, że Ciebie Irenko poznałem. Jesteś Wielka! Kocham Cię (Szymon, Gąski - sierpień 2015)

 • Irenko – jesteś kochana!!! Jestem wdzięczna za Radykalne Wybaczanie. Jesteś cudownym aniołem, który zmienia ludzkie życie....Jestem zakochana w życiu, Dziękuję (Dorota, Gąski - sierpień 2015)

 • Ogromny zaszczyt, wielka radość i siła ogarnia mnie za każdym razem kiedy Cię widzę. Kochany Aniele – dziękuję (Magdalena, Gąski - sierpień 2015)

 • Irenko – jesteś oczami naszych dusz, dzięki czemu ujrzeliśmy piękno tego świata. Otworzyłaś nasze serca na miłość i radość życie. Dziękujemy Ci za to (Piotr, Gąski - sierpień 2015)

 • Irenko, jesteś moją gwiazdą przewodnią. Kocham Cię i dziękuję ( Alicja, Gąski - sierpień 2015)

 • Irenko, wspaniale było spotkać na drodze życia Ciebie – anioła w ludzkiej skórze. Twoja miłość przemawia przez Ciebie w każdym słowie, spojrzeniu, geście. Bardzo Ci za to spotkanie dziękuję (Piotr, Gąski - sierpień 2015)

 • Moje serce odczuło Twoje serce. Przyszło zrozumienie i wdzięczność do wszechświata. Jesteś wspaniała. Jestem wspaniała. Płaczę... Dziękuję.(Gąski - sierpień 2015)

 • Dziękuję za wskazanie drogi. Za piękno, jakie roztacza Pani wokół siebie. (Adriana, Gąski - sierpień 2015)

 • Irenko – z całego serca dziękujemy, że rozświetliłaś swym blaskiem i pozytywną energią Naturą (Ewa i Staszek, Gąski - sierpień 2015)

 


Kocham Was. I do zobaczenia.

Irenka. 


 
Galeria

 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 880 529 794
+01 914 281 0240
Irena Rutenberg
    IrenaRutenberg