RADYKALNE WYBACZANIE

Wszystko co się nam zdarza - zdarza się dla nas
2014-03-26

 
1. Koncentrujemy się na trudnej do wybaczenia sytuacji.
2. Opowiadamy ją innym.
3. Głęboko wczuwamy się w naszą rolę jako ofiary.
4. Wierząc, że nasze dusze stworzyły tę sytuację rozumiemy, że nie stało się nic złego, a więc pozbawiamy sytuację energii.
5. Wierzymy również, że wszystko co nas czeka w przyszłości zostało wybrane przez nasze dusze, a więc pozbawiamy się strachu przed przyszłością. Radykalne Wybaczanie wymaga od nas jedynie gotowości otwarcia się na ideę, że wszystko, co przydarza nam się w życiu, ma znaczenie duchowe i że nasze dusze uważnie wybrały wszystkie scenariusze dramatów, rozgrywających się w naszym życiu, oraz aktorów w nich uczestniczących.

     Kiedy chociaż częściowo zaakceptujemy tę ideę, uświadomimy sobie, że nie musimy nic wybaczać, bo wszystko, co się zdarzyło, zostało wybrane dla naszego dobra. W momencie, gdy sobie to uświadomimy, nasza mentalność ofiary, strach, paranoja i poczucie winy automatycznie znikną, uwalniając energię, którą do tej pory traciliśmy na ich tłumienie. Energia ta może zostać wykorzystana, by chronić nasze ciało przed wszelkimi chorobami, także przed rakiem. 
Galeria

 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 880 529 794
+01 914 281 0240
Irena Rutenberg
    IrenaRutenberg