WARSZTAT W GĄSKACH W SIERPNIU 2019

Już nie mogę się doczekać!

2019-06-18

 

 

     ZAPRASZAM NA MÓJ WARSZTAT "RADYKALNE WYBACZANIE PLUS"


Zapraszam Was na mój kolejny autorski warsztat „Radykalne Wybaczanie Plus”, który, podobnie jak w poprzednich latach, odbędzie się w nadmorskim pensjonacie „Makarena” - miejscu idealnej energii – w Gąskach koło Sarbinowa   w dniach od 10 do 17 sierpnia.

 

Oprócz uzdrawiania naszych dusz poprzez proces Radykalnego Wybaczania, będziemy też uwalniać wewnętrznego artystę, którego każdy z nas nosi w sobie. Będziemy tańczyć oraz rzeźbić z zamkniętymi oczami, budząc artystę uśpionego od dzieciństwa w naszych sercach. Zarazem uśpimy naszego wewnętrznego krytyka, który zamieszkuje     w naszym wzroku i wciąż powtarza: „Przestań się bawić, przecież wiesz, że nie jesteś artystą”.

Zapraszam zarówno tych, którzy już uczestniczyli w moim warsztacie i znów chcieliby powtórzyć to doświadczenie,  jak i tych wszystkich, którym marzy się spokój duszy i artystyczna przygoda. Spędźmy razem ten czas, od bosego tańca na trawie o poranku do wspólnego podziwiania zachodów słońca nad polskim morzem.

Szczegółowy opis warsztatu oraz wszelkie pozostałe informacje znajdziecie na stronie:
http://www.wspieranie-rozwoju.pl/?irena-polkowska-rutenberg-w-polsce,61

 

Informacje i zgłoszenia pod numerem telefonu 603 126 196.

Do zobaczenia w Gąskach!


 
Galeria

 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 880 529 794
+01 914 281 0240
Irena Rutenberg
    IrenaRutenberg